Karolina

Siema!
Jak nazwa wskazuje to część bloga poświęcona jedynie mojej osobie. Co prawda w moim pierwszym poście już dużo o sobie powiedziałam, ale tu opiszę siebie bardziej szczegółowo.
Ponieważ jestem też pewna, że jeśli w przyszłości ktoś odwiedzi Nasz blog pierwszy raz to nie będzie chciało mu się cofać, by zobaczyć co tam o sobie pisałam, w takim razie tu również powtórzę tamte informacje. :)
A więc zaczynam.

Jestem Karolina, urodziłam się w Warszawie 06.04.2002 roku.

Jestem blondynką o niebieskich oczach z dość bladą cerą. Nie jestem ani wysoka ani chuda, więc wyglądem raczej nie zachwycam. Staram się żyć zdrowo i być fit. Uprawiam bardzo dużo sportów, ćwiczę godzinami w domu. Nie jem prawie słodyczy, tłustych dań, a już na pewno nie tknę nawet palcem fast-foodów. Jestem też wegetarianką. (A nadal wyglądam jakbym co dziennie zjadała chipsy tonami!!) Ale cóż takie jest życie.
Przyznam się ,że czasem jednak mam załamanie i idę na pizze czy coś kalorycznego :): .
Jestem naprawdę szczera, choć by to miało kogoś zranić. Mam trudny charakter - jestem chamska, wulgarna, zawsze bronię swojego zdania i nigdy nie zgadzam się na coś co mi nie pasuje. Moja pewność siebie jest często aż zbyt widoczna i ludzie są przy mnie skrępowani xdd Jestem osobą miłą, która często doprowadza innych do płaczu. Osobą szczerą, która bez przerwy musi kłamać. Jestem swoją własną sprzecznością . Nauczyłam się, że nie warto ufać i przywiązywać się. Więc trudno o moje zaufanie, a bardzo szybko można je utracić. Dziwne jest to, że wszyscy których znam ufają mi bezgranicznie  xdd
Nienawidzę "lizodupów", ludzi fałszywych i dwulicowych.
I takie to osoby gnoje i niszczę psychicznie jak i również fizycznie :)

Zachowuje się pewnie jak typowa "zbuntowana" małolata. Czasem zapalę, napiję się, olewam naukę i nie szanuje dorosłych. Prawda jest taka ,że w życiu można wszystkiego spróbować :)) Mam naprawdę dziwne przekonania, ale o nich w moich postach .

Największą przyjemność sprawia mi spędzanie czas w gronie moich przyjaciół, chodzenie na zakupy słuchanie muzyki, zwiedzanie miast  Kocham też oglądać horrory, thrillery, filmy psychologiczne i psychodeliczne. Mój ulubiony film to Milczenie owiec. Jak wcześniej wspomniałam kocham słuchać muzyki moje ulubione zespoły/wykonawcy to : AC/DC, Bon Jovi, Metalica, Escape the fate, Wiz Khalifa. Oczywiście słucham też radia typu Eska czy coś.

Chyba na tym już zakończę, bo miałam tu napisać krótko o sobie a zaraz wyjdzie z tego charakterystyka na parę kartek. :P Na tej stronie dodam też kilka moich zdjęć :)
Wpadajcie na mojego Instagrama i piszcie na numer GG :
53232316 - piszcie śmiało :)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Prosimy, aby komentarze przez Was zamieszczane były kulturalne, napisane poprawną polszyzną oraz żeby nie zawierały wulgaryzmów lub bezpodstawnej krytyki. Chciałybyśmy abyś umieścił w nim swoje zdanie na dany temat, ale w sposób poprawny leksykalnie, gramatycznie i ortograficznie. Prosimy też o dużą argumentację swojego komentarza. Spamowi mówimy pa! ;)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka