Szczęśliwe powitanie

Witajcie moi Drodzy!

Jestem Monela i właśnie dołączyłam do zespołu Blondynetek.
Gdy otrzymałam taką propozycję bardzo się ucieszyłam. Już długo zmagałam się z moją nadmierną weną i marnowałam ją, ponieważ nie miałam miejsca upustu, a wszystkie pomysły zapisywałam jedynie pobieżnie w zeszycie. 
5 listopada ukończę 17. rok życia. Zmieniam się średnio raz na miesiąc, toteż opisywanie mojego wyglądu jest raczej bezcelowe. Również moje zainteresowania nie są ukierunkowane. 
Zajmuję się aktorstwem, pisaniem scenariuszy, prowadzeniem grupy teatralnej i psychologią.
Lubię programować, śpiewać, tańczyć, chodzić nowymi, nieodkrytymi ścieżkami, poznawać siebie i świat, podróżować, grać w gry planszowe i komputerowe, uczyć się nowych rzeczy i słuchać muzyki.
Uwielbiam My Little Pony, kolor niebieski, żużel, DIY i sztukę.
Słucham rocka, metalu i rapu.
To tyle na mój temat. Więcej dowiecie się wraz z kolejnymi postami.
____________________

Przejdźmy teraz do właściwej części postu.
Szczęście jest różnie rozumowane przez ludzi. Ilu nas jest - tyle będzie definicji tego słowa. Niektórzy uznają szczęście za coś złudnego, niektórzy twierdzą że to stan euforii i beztroski. Ja jednak sądzę, że to czas, kiedy nie przejmujesz się niczym. Podoba Ci się to gdzie jesteś, to co robisz i chcesz, żeby to trwało wiecznie. Każdy zasługuje na szczęście. Wystarczy do tego dążyć. Cieszyć się każdą, nawet najmniejszą chwilą i nie starać się myśleć o negatywach, o przeszłości i przyszłości. Liczy się tylko tu i teraz.
Zadanie na kolejny tydzień: Uśmiechajcie się do wszystkich ludzi, których mijacie na ulicy. Bez względu na to kim są. Uśmiech jest zaraźliwy i potrafi zrobić dzień ;)
Miłego dnia. Dzielcie się szczęściem! ♥ 
~Monela
Zdjęcie z mojego dzisiejszego spaceru po okolicach.

9 komentarzy :

 1. Bardzo pięknie napisany post ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że dołączyłaś :) Czekam na kolejne posty
  Buziaki:*

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale masz piękną okolicę! Super :) I masz świetny tok rozumowania. Obecnie wiele osób mylnie interpretuje szczęście, dlatego wydaje im się, że nie są spełnieni. :(

  OdpowiedzUsuń
 4. witaj :)

  Zapraszam :)
  sycia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie napisane <3


  http://sosnowskaphoto.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdecydowanie, uśmiech jest zaraźliwy. Niektórzy niestety są na niego bardzo odporni i uśmiechając się do takiej osoby na ulicy możesz się spotkać jedynie z dziwnym spojrzeniem. Ale zawsze warto próbować chociażby żeby zrobić dzień jednej osobie :)

  ~Zapraszam do mnie!
  http://lubiemowicdosiebie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Witaj, powodzenia :)
  http://treamicii.blogspot.com/2016/08/ostatni-tydzien.html

  OdpowiedzUsuń
 8. No to powodzenia! :)

  Zapraszam do mnie na nowy post! Zaobserwuj, jeśli Ci się spodoba! :)
  >> ALEXANDRAK-BLOG.BLOGSPOT.COM <<


  OdpowiedzUsuń

Prosimy, aby komentarze przez Was zamieszczane były kulturalne, napisane poprawną polszyzną oraz żeby nie zawierały wulgaryzmów lub bezpodstawnej krytyki. Chciałybyśmy abyś umieścił w nim swoje zdanie na dany temat, ale w sposób poprawny leksykalnie, gramatycznie i ortograficznie. Prosimy też o dużą argumentację swojego komentarza. Spamowi mówimy pa! ;)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka