Hot Day

Siema!
Dziś byłam na Starym Mieście z przyjaciółką.
Dzień był słoneczny i gorący ,więc wyjście było naprawdę wspaniałe.
Chcę polecić wam świetną knajpkę 100% dla wege. Nazywa się "Chwast Food" znajduje się w Śródmieściu, ale naprawdę warto w niej zjeść, bo mają przepyszne burgery.
Za to na Placu Zygmunta można spotkać Freshbike. Mają naprawdę dobrą lemoniadę.
Chcę was też ostrzec przed ankietowcami! Są to osoby, które chodzą po starówce i proszą by zatrzymać się na 60 sekund i ocenić ich uśmiech... Po ocenie będą żądać 10zł na biedne dzieci, ale z tych pieniędzy na dzieci pójdzie około 2-3zł.Więc naprawdę nie warto się zatrzymywać.

Wstawiam też stylizacje za którą zapłaciłam naprawdę grosze:


Top: Divers 5zł
Spodenki: Lidl 15zł
Czyli za stylizację według mnie ładną ,zapłaciłam bez dodatków tylko 20zł.

Dzięki za czytanie!
Trzymajcie się ciepło, Karolina.

2 komentarze :

 1. Wow, świetnie wyglądasz :) Pozazdrościć figury i urody :) A stylizacja bardzo ładna =D

  OdpowiedzUsuń
 2. Stylizacja bardzo ładna :) Wszystko ładnie się komponuje, oto dowód, że żeby pięknie wyglądać nie trzeba wydawać kilkaset zł ;) Spodenki fajniutkie, może sama się na takie skuszę? :D A co do fast foodarni to przyznam, że nazwa ciekawa :D
  Pozdrawiam,
  Haniko
  przygodyashley.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Prosimy, aby komentarze przez Was zamieszczane były kulturalne, napisane poprawną polszyzną oraz żeby nie zawierały wulgaryzmów lub bezpodstawnej krytyki. Chciałybyśmy abyś umieścił w nim swoje zdanie na dany temat, ale w sposób poprawny leksykalnie, gramatycznie i ortograficznie. Prosimy też o dużą argumentację swojego komentarza. Spamowi mówimy pa! ;)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka